Kameralı Hacim Ölçümü – 3

Mavis kamera ile hacim (en-boy-yükseklik) ölçen sistemin 3. versiyonunu geliştirdi.

Herhangi bir yere dayama gerektirmeyen, görüntü alanı içinde herhangi bir yere koyulabilen, 1.5 mt yüksekliğe kadar cisimlerin hacmini ölçen sistemi test kullanımına aldı.

Ölçüm sonuçları

2 adet kamera ile ve tamamen Mavis tarafından geliştirilmiş yeni bir teknoloji ile, görüş alanının herhangi bir yerine koyulan cisimlerin hacmi, hızlı ve doğru bir şekilde ölçülmektedir.
Kantardan gelen ağırlık bilgisi de eklenerek, en-boy-yükseklik (desi) bilgisi de eklenerek barkod oluşturulmakta, veritabanına kaydedilmekte ve ilgili sistemlerle entegrasyon sağlanmaktadır.

Kargo firmaları gibi pek çok yerde kullanılması muhtemel olan sistemin çalışması istenildiği takdirde görülebilir, demo kurulum yapılabilir.

Kameralı Hacim Ölçümü – 3” üzerine 2 düşünce

  1. MUSTAFA BEY MERHABA ;

    SİSTEMİNİZİ KİTAP PAKETLEME MAKİNESİNDE KULLANMAK İSTİYORUM İŞLEM SÜRELERİNDEN BAHSEDEBİLİR MİSİNİZ? VE KİŞTAP YIĞINLARINI OKUMADA PROBLEM YAŞAR MIYIZ? YÜKSEKLİK 1000 MM YE KADAR ÇIKABİLİYOR PİRAMİT ŞEKLİNDE .

  2. Merhaba, sistemimiz sizin paketleme makinesine entegre edilebilir, haberleşme uygun bir şekilde sağlanıp ölçüm sonuçlarını verebiliriz. Ölçüm esnasında kitaplar nasıl oluyor nasıl gözüküyor, örnek birkaç fotoğraf gönderebilirseniz onun üzerinden daha iyi konuşabiliriz. Mailim: kagan@mavis.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir